necatikavlak03 @ hotmail.com

Tırnak içindeki "Ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok" cümlesini ben kurmadım!

Kim kurdu demeyeceğinizi, kimin kurduğunu ve telaffuz ettiğini bu yazıyı okuyanların cümlesi biliyor.

10 Kasım 2017’İ Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma etkinliklerini hem iftiharla, hem de şaşkınlıkla izledik.

Niye mi Şaşkınlık dedim?

Aslında niye dediğimi de siz iyi biliyorsunuz. Yine de birkaç cümleyle açıklayım. Hani Tırnak içinde yazdığım cümleyi kuranlar, renk değiştirdiler. Bulundukları arazi yapısına uygun kamuflaj giydiler.

Nerdeyse, anıtkabirde yatacak, Mozole çevresinde dönecek tavaf yapacaklar.  Yapacaklar diye geniş zamanlı bir cümle kurduğuma aldırmayın.

Aslında samimiyetsizlikleri belgeli olanların, kıvırmaları ne ilk ne son olacak! Kendileri demişti; demokrasi bizim için araçtır, istasyona varınca ineriz demişlerdi...

Sadece bu cümle mi,” verdikleri mücadelenin iktidara gelmesi uğruna papaz elbisesi bile giyebileceğini” ifade edenler de bunlar değil mi?

Sıkı durun!

Atatürk Anıtlarına saldıranlar, Kemalizm’i yok etmek için seferberlik ilan edenler; okullarımızda Andımızı yasa çıkartarak yasaklayanlar ne değişti de,  şimdi 1. Numaralı Atatürkçü kesildiler?

Sıkı durun!

 Korku dağları sardı.Al Horoz ötmeye başladı. Şafak söktü sökecek! Anadolu'da yeni bir güneş doğuyor. gayrı, uykudan uyanma vakti

İşe bakın! İyi Parti daha kuruluşunu tamamlamadan, şeraitçileri, Osmanlı hayranlarını; Kemalist yaptı.

Kim akıl etmişse “İYİ PARTİ TÜRKİYEYE İYİ GELECEK”  sloganı Türkiye’ye daha iktidar olmadan İYİ geldi…

Geçtiğimiz yıllarda, milli bayramları, 10 Kasım törenlerini görmezden gelen, iktidara yakın(!) basın ve kalemler 10 Kasım 2017’de açılım yaptılar. Arzu eden,  10/11 Kasım 2017 Tarihli gazete manşetleriyle önceki yılları mukayese etme şansına sahip.

şünün bir de (İYİ) parti, girdiği ilk genel seçimde, milletin teveccühüne mazhar olur, çoğunluğu sağlar,  iktidara gelirse; işte siz o zaman görün!

Türkiye şimdiye kadar ulaşamadığı muhasır medeniyet seviyesine koşar adım yürür ve kısa sürede hedefi yakalar!

Farkında mısınız? Ebediyete intikal eden; Türk’ün ölümsüz lideri Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79’ncu yılında;  yeni bir zafere imza attı.

Türk milletine kutlu olsun!