HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Pazar günü devreye giren etkilerle, bir yandan kolay harekete geçeceğiz ve işlerimizi halletmek isteyeceğiz, diğer yandan güçlü insanlarla sorunlar yaşamaya açık olacağız. Tehlikeli yer ve ortamlardan uzak durmalı, enerjimizi yeri geldiğinde iyi kontrol etmeye çalışmalıyız.

KOÇ

Toplum içinde veya göz önünde olacağınız ortamlarda, fikir ayrılıkları ya da sevdiğiniz insanla çekişmeler gündeme gelebilir. Çekişmeleri zekânızla avantaja çevirebilirsiniz. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla karşı tarafı zorlayabilirsiniz.

BOĞA

Pazar günü, seyahatte, dış ortamlarda tanımadığınız veya daha az samimi olduğunuz insanlarla fikir ayrılıkları veya sürtüşmeler gündeme gelebilir. Onlarla olan bağlantılarınız çok dikkat edin. Oluşabilecek sürtüşmeleri en aza indirmek elinizde.

İKİZLER

Pazar günü, sevdiğiniz insana karşı gizli tutkularınız devreye girerse, bir takım sürtüşmeler yaşanabilir. Bir yandan da tehlikeli spor ve aktivitelerden uzak durun. Çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edip onların isteklerini geri çevirmeyin.

YENGEÇ

Bugün, şartları değiştirmek ve bazı konularda inatlaşmak için uygun bir gün olmayacak. Sevdiğiniz insanla girişeceğiniz güç çekişmeleri sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Öfkenizi ve enerjinizi iyi kontrol etmelisiniz.

ASLAN

Pazar günü, iletişim halinde olacağınız iş arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizdeki kişilerle aranızda oluşacak güç çekişmelerine ve öfkeli tavırlara dikkat etmeniz gerekebilir. Kolay tepkiler verebilirsiniz. Bu tepkileri kavga boyutuna taşımamalısınız.

BAŞAK

Bugün, aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiyle sahip olduklarınız konusunda yarışlara girmemeye özen gösterin. Sevdiklerinize karşı patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz. Sakin olmaya özen gösterin.

TERAZİ

Pazar günü, ailevi ilişkilerinizde bazı zorlanmalar veya sürtüşmeler oluşabilir. Özellikle davranışlarınızı gözden geçirmeli, anlık sinirlerden kaçınmalı, tehlikeli durumlardan uzak durmalısınız. Parasal anlamda karşınıza çeşitli fırsatlar çıkabilir.

AKREP

Pazar günü yakın çevrenizdeki insanlarla beklenmedik güç çekişmeleri gündeme gelebilir. İçsel enerjiniz yüksek olacağından, sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmakta fayda olacak. Araba kullanırken dikkatli olun.

YAY

Bu pazar, sosyal ortamlarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde parasal konuları kafanıza fazla takmamalısınız. Zira bu alanlarda parasal meseleler yüzünden öfke patlamaları ve ilişki bozulmaları karşınıza gelebilir. Sağduyunuzu korumalısınız.

OĞLAK

Pazar günü, toplum içinde ve kalabalık ortamlarda ego sürtüşmelerine dikkat edin. İnsanların hakkınızda söylediklerini umursamayın. Fikir ayrılıkları karşısında hemen sinirlenmeyin, enerjinizi bir sürü işinizi tamamlamak için kullanın.

KOVA

Beklenmedik yerlerden alacağınız yoğun enerjiyle, seyahatlerde ve sizi daha az tanıyan insanların yanında olumsuzluklar ve sürtüşmeler yaşamaya müsait olacaksınız. Enerjinizi iyi kontrol etmeye çalışın ve olumsuzlukları üzerinize çekmeyin.

BALIK

Pazar günü, sosyal ortamlarda veya davetlerde, güç çekişmeleri ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Yaptığınız bir işte sorunlar ortaya çıkabilir. Çevrenizdeki insanlarakarşı acımasız olmamaya çalışın.