Survivor’da her geçen haftada heyecan daha da artıyor. Önceki gün eleme Survivor’dan eleme adaylarının belli olduğu yarışmada, SMS’e kalan Yunus Günçe, Atakan, Gizem ve Damla arasından adaya veda eden isim Gizem Memiç oldu.

 

 

GİZEM MEMİÇ KİMDİR?

Gizem Memiç ( 16 Mayıs 1990; Ankara, Türkiye) Türk model ve Güzellik Kraliçesi unvanı sahibi. 1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey seçilmiştir.[2] Tacını bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009 Ebru Şam’dan alan ve Türkiye’yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda, hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil eden Memiç, bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunudur.

 

Katıldığı Dünya Çapındaki Güzellik Yarışmaları

Gizem Memiç, dünyanın en prestijli güzellik yarışması organizasyonu olan Kâinat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde temsil etti.

2010 yılında Türkiye’nin Dünya Güzellik Yarışmasındaki resmi temsilcisi olan Memiç, Çin’in Sanya kentinde yarışmıştır.19 Ekim’de en iyi 40 finalistin içine girdikten sonra 22 Ekim 2010 tarihinde en iyi 20 finalist içinde yerini almıştır.

Miss Turkey 2010 unvan sahibi olarak Amerika’da Carl’s Jr. Restaurant’ın ve onun ortak şirketi Hardee’s Restaurantları’nın televizyon reklamında oynayan ünlü model, İngilizce’de Turkey olarak ifade edilen Hindi kelimesine bir gönderme yapılarak beş yüz kalorinin altında olan Turkey Sandwiches’in yani hindi sandviçlerinin tanıtımını bikini ile sandviç yiyerek podyumda yürüme sahnesi ile yaptı.

ACUN’DAN BÜYÜK SÜPRİZ

Yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, 24 Mayıs Salı akşamı yapılan yarışmayı kazanan takımı, Golden State Warriors ve Oklohoma City Thunders takımları arasında oynanacak olan, NBA Batı Finali’ne götüreceğini açıkladı. Açıklamanın ardından, yarışmacılar büyük bir sevinç yaşadı.

SURVİVOR 2016'DA ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

75. bölümde iki takım arasındaki mücadeleyi Gönüllüler takımı kazandı. Böylece eleme üzerine konsereye giden Ünlüler takımında ilk eleme adayı Yunus Günçe, ikinci aday ise Atakan oldu. 76. bölümde ise üçüncü eleme adayı Gizem, dördüncü eleme adayı ise Damla oldu.