Geçen hafta silikonlarını değiştirmek için ameliyat masasına yattığı konuşulan Sarıkaya, spa çıkışı konuyla ilgili bir açıklama yaptı: "O ameliyat sağlık problemiyle ilgiliydi, kist alındı. Silikon ameliyatını zaten yıllar önce geçirmiştim."

KİTAP OKUDULAR

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in spa'ya gelirken bile kitaplarını yanlarında getirmesi dikkat çekti. Bürsin'in elinde Carmine Gallo imzalı "TED Gibi Konuş", Sarıkaya'da ise Sophia Loren'in "Dün, Bugün, Yarın Bütün Hayatım" vardı.

KEREM TAM BİR KİTAP KURDU

Gülüm Dağlı

Kerem Bürsin'i daha önce de elinde kitabıyla görmüşlüğümüz çok. 10 gün önce Sine Ergün'ün "Burası Tekin Değil" öykü kitabını okuyordu. Bugün ise Wall Street Journal çoksatar listesine giren TED Gibi Konuş'u okuyor. "TED konuşması nedir?" diyenler için kısa bir özet: TED, adını teknoloji, eğlence ve dizayn sözcüklerinin baş harflerinden alıyor. Uzmanlar, kendi alanlarıyla ilgili 18 dakikalık TED konuşmaları yapıyorlar. Youtube'ta bu konuşmaları izleyebilirsiniz.... Kitapta ise konuşmaların çözümlemesi, TED'in en sevilen isimleriyle söyleşiler, psikoloji, nörobilim ve iletişim uzmanlarının görüşleri var. Agatha Yayınevi'nden çıkan kitap 25 TL.