Tuğba Şahin, geçtiğimiz hafta Türk Böbrek Vakfı’na yardım amacıyla düzenlediği defile için Türkiye’ye gelmişti. Selda Topal, işte o davetin hazırlıkları sürdürürken bir yandan da Tuğba Şahin için sürpriz hazırlığına başlamış.

Topal, tüm arkadaşlarını organize ederek, Shangri-La Hotel’de Şahin’in bebeği için baby shower hazırladı. Habersiz şekilde partinin yapıldığı bölüme davet edilen Şahin, büyük şaşkınlık yaşadı. “İnanılmaz duygulandım, böyle bir sürpriz beklemiyordum. Selda benim çok eski dostum. Tüm bu yoğunluğunun arasında beni düşünüp, böyle bir kutlama organize etmesi gözlerimi yaşarttı. Hem benim, hem de doğacak kızım için müthiş bir anı oldu” dedi.

Selda Topal ise “Tuğba benim için çok özel bir insan. Yüzü ne kadar temizse kalbi de öyle… O her şeyin en güzeline hak ediyor, onun mutlu olması beni daha çok mutlu etti” dedi. Topal, Şahin’in doğacak bebeği Meryem’e, özel olarak tasarlanmış bir kolye hediye etti. Baby shower’a Seval Ermiş, Mukaddes Yamaç, Gülnur Güneş, Selvi Serttaş, Ebru Seyyar ve Jale İbrahimzade gibi çok sayıda davetli katıldı.