2014 yılında evlendiği eşi Bedri Güntay'dan aynı yıl Ali Demir adında bir oğlu olan Pelin Karahan, ikinci çocuğuna hamile. 4 aylık hamile olan başarılı oyuncunun geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunun da erkek olacağı öğrenildi.

Karahan'ın bu mutlu haberine sevenleri sosyal medya üzerinden cevap verirken güzel oyuncu bugün tesadüfen hastanede tanıştığı kalp hastası 6 yaşındaki Muhammed Emin'den evlenme teklifi aldı. Pelin Karahan, bu anlarda çekilen bir videoyu sosyal medya üzerinden paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu.

DÜĞÜNLERİ VAN GÖLÜ'NÜN ORADA OLACAK

6 yaşındaki Vanlı Muhammed Emin'in kendisine evlenme teklifi ettiği Pelin Karahan, sempatik hayranıyla çekilen bir videosunu kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Karahan bu paylaşıma, "Bugün tesadüfen tanıştık onunla... muhammed emin... 6 yaşında... vanlı... siyami ersek hastanesinde yatıyo,olucağı kalp ameliyatını bekliyo... o küçücük yaralı kalbi o kadar naifki sürekli gülüyo ve o kadar cesurki benimle evlenmek istiyo not: düğünümüz pazartesi van gölünde Minik kahramanlar onlar artık onlar benim için... 20 günlük bebek de var 16 yaşında delikanlı da aralarında... ve hepsi tek bi şey hatırlatıyor insana,hayattaki en önemli şey sağlık... Allah tüm evlatlarımızı bizlere bağışlasın" notunu düştü.