Paykasa.org, tüm bu olumsuzlukların önüne geçmek ve alışveriş tutkunlarının rahat bir ortamda, güvenilir bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak için elektronik para kartı kullanmalarını öneriyor.

Son zamanlarda sık yaşanan dolandırıcılık olayları hakkında bilgilerine başvurduğumuz www.paykasa.org yetkilileri, kullanıcıların güvenliklerini temin altına almalarını sağlayan elektronik para kartı hakkında bilgi verdiler. Yetkililer; “Maalesef ülkemizde ve dünya genelinde siber saldırılar, son kullanıcıların en çok şikâyet ettikleri durumlardan biri haline geldi.

Kişisel bilgilerin çalınarak farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmaları, kişilerin maddi özgürlüklerini kısıtladığı gibi internet üzerinden alışveriş yapmalarında da tedirginliğe neden oluyor. Biz de buna çözüm olmak amacıyla paykasa kart satış hizmetleri sunarak daha rahat bir şekilde paykasa ile güvenli alışveriş yapmalarına zemin hazırladık” şeklinde konuştular.

Paykasa kart, güvenlik açısından en uygun ödeme yöntemlerinden biridir. Tek sefer kullanım hakkı sunulan kartı kullanırken herhangi bir kişisel bilginizi vermenize gerek kalmıyor. Sadece satın alınan PİN kodu ve CVV kodunu ilgili alanlara doğru şekilde girmeniz, alışverişinizi tamamlamanızı sağlayacaktır.

Paykasa.org, sektörün en iyi ismi


Elektronik para kartı sektörünün hızla ülkemizde yayıldığı bir gerçektir. Ancak daha güvenilir bir bayilikten alışveriş yapmak isteyenlerin kesinlikle uğraması gereken adres, https://www.paykasa.org/paykasa-ile-alisveris-keyfi.html web sitesidir. Kartın güvenliğine ek güvenlik önlemlerinin getirildiği satış sitesinde, SSL sertifikası ile ödemeler çok daha rahat gerçekleştiriliyor. Ayrıca ödeme yöntemlerine getirdikleri, kredi kartı, banka havalesi, EFT ve mobil ödeme seçenekleri sayesinde çok daha rahat bir şekilde alışveriş gerçekleştirilebiliyor. Canlı destek sayfası ile 7/24 müşterilerine destek veren Paykasa.org, müşteri memnuniyetine önem veren yönleriyle de ön plana çıkıyor.