Paramparça dizisi yeni bölümüyle izleyenlerini yine ekran başına çekti. Star Tv'nin sevilen dizisi Paramparça'nın bu hafta yayınlanan bölümü yine merak uyandırdı. İşte Paramparça 41. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan tüm ayrıntılar...

PARAMPARÇA 41. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Harun'un eline büyük bir koz geçiyor!

Bir yandan Gülseren öte yandan Dilara, Cihan'ın suçsuz olduğunu ortaya çıkartacak bilgilerin içinde olduğu bilgisayarın peşindedir. Ancak onlardan erken davranan Ozan bilgisayarı alıp, çok güvendiği Harun'a teslim ederken Cihan'a ne kadar büyük bir zarar verdiğinin farkında değildir.

Özkan, hata üstüne hata yapıyor

Çocuklarına iyi bir baba olamadığını kabul eden Özkan elindeki en son şansı Can'ı da kaybetmek üzeredir. Cansu'nun sözleriyle kendine gelen Özkan, Keriman'ın karşı çıkmasına rağmen, anneannesine verdiği bebeği Can'ın peşine düşer. Ancak parasızlık Özkan'a yine çok büyük bir hata yaptıracaktır.

Cihan ve Dilara mahkemede

Dilara ve Cihan ise evliliklerinde yol ayrımına gelmiştir. Her ikisi de hakimin karşısında boşanmak istediklerini tekrarlar. Mahkemeden çıktıklarında alacakları bir telefon haberi ise, kara günlerin hepsi için daha yeni başladığının habercisi olur.

PARAMPARÇA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN