Kağıthane’de bir kafede oturan karı koca arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine belinden çıkardığı silahla karısını vuran adam daha sonra kendi kafasına sıkarak intihar etmek istedi. Olay yerinde ağır yaralanan kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Adam ise ağır yaralandı.

Olay 16.30 sıralarında Çeliktepe Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan bir kafede meydana geldi. İddiaya göre kafede oturan karı koca bir süre sonra bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucu belinden silahını çıkaran ismi öğrenilemeyen şahıs, eşi Bahar Turhan’ın başına ateş etti. Eşini vuran şahıs silahı kendine doğrultup ateş ederek canına kıymak istedi.

Kafedeki diğer müşterilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri, olay yerine şerit çekerek vatandaşları bölgeden uzaklaştırdı. Sağlık ekipleri, ağır yaralanan karı kocayı sedyeyle ambulansa taşıdı. Başından ağır yaralanan Bahar Turhan sağlık ekiplerinin yolda tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. İsmi öğrenilemeyen şahıs ise Kağıthane Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaparak delil topladı.

Olayın ardından bölgeye geldiğini söyleyen bir görgü tanığı, “Biz geldiğimizde yaralıları götürüyorlardı. Bildiğimiz kadarıyla adam önce karısını vuruyor sonra kendisini vuruyor. 2 tane ölü var diye biliyoruz.” dedi.

Bir başka görgü tanığı ise, “Aldatma olabilir. Simit Sarayı’nda oturan bir adamla görmüşler. Direk arkasından kurşunu vurmuş. Önce karısını vuruyor sonra kendisini vuruyor.” diye konuştu. Olay yerinde incelemelerini sürdüren polis ekipleri, konuyla ilgili soruşturma başlattı.