Dilek ve Batuhan arasında son dakika olayları yaşanacak mı? 29 Nisan Kısmetse Olur 163. son Bölümü yine nefesleri kesti. Kısmetse Olur yeni bölümde evde sürpriz gelişmeler meydana gelecek.

DİLEK EVDE HERKESİN GÖZDESİ OLUYOR

Dilek evde, paylaşılamayan kadın durumuna geldi. Batuhan “Güzel bir insan, düzgün, sessiz sakin, çok tatlı, naif bir kız” diyerek Dilek'e olan ilgisini açık açık ifade ederken Emre Gül de karşı atağa geçerek Daniela'ya “Dilek geldi mi?” sorusunu sorar.

DANİELA'DAN KISKANÇLIK BELİRTİLERİ

Daniela ise “Tanımak mı istiyorsun onu?” diyerek niyetini anlamaya çalışıyor. Emre de hiç beklemeden “Evet tanımak istiyorum” yanıtını verir. Batuhan bu cevabın ardından Emre'ye imalı bir balış atıyor. Bakalım Dilek'in bu durum karşısında tavrı ne olacak?

NUR VE CANSU DENGELERİ BOZUYOR

Eve gelen Nur ve Cansu yine dengelerin bozulmasına neden oldu. Cansu ile Tankut'un karışılaşması oldukça gergin anlara şahitlik ederken aynı zamanda Adnan ve Aycan aşkı başlayacak mı merak ile bekleniyor. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olack. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi medyafaresi.com farkıyla sitemizde yerini alacaktır.

BU HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Kısmetse Olur evinde merak edilen soruların başında kimin elendiği ve haftanın birincileri geliyor. Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur bu haftanın birincileri Hazal ve Batuhan olacak. Bu karar sonrası evde yaşanan gelişmelerin nasıl olacağı ise merak konusu oldu.

KISMETSE OLUR'DA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Kısmetse Olur'da Pazar günü eleme heyecanı yaşanacak. Pazar akşamı yayınlanacak Kısmetse Olur Haftanın Finali programında eve 1 isim daha veda edecek. Eleme gecesinde ismi en çok yazılan aday Aycan ve Emregül olacak. Çeki Hazal alacak ve Emregül elenecek. Yerine ise Batuhan Terzi gelecek.

BATUHAN TERZİ KİMDİR?

Bu hafta Kısmetse Olur damatlar evinden gitmesi için en çok oyu alan aday Emre Gül olacak. Kısmetse Olur gelinler evinden ise en çok oyu alan yarışmacı ise Aycan Tunç olacak. Kısmetse Olur'da 10 bin liralık çeki Hazal Atabek kazanacak ve Kısmetse Olur evinden damat adayı Emre Gül elenecek. Kısmetse Olur'da 1 Mayıs 2016 tarihinde elenen Emre Gül'ün yerine gelecek olan damat adayı ise Batuhan Terzi olacak.

BATUHAN TERZİ

Yaş: 19 Haziran 1987

Kilo: 75

Boy: 1.86

Memleketi: Ankara

Mesleği: Eğitimci - Oyuncu

BATUHAN MELİS'E YÖNELECEK Mİ?

Kısmetse Olur evine Emregül'ün veda etmesi ile birlikte gelen Batuhan Melis'i tanımak isteyecek. Melis ise her zaman ki gibi bu teklifi kabul etmeyecek. Ardından Batuhan Ayça'ya yönelecek.