Üniversite için geçen yıl İngiltere'ye giden Zehra, Londra'da University of Westminister'de İngilizce iç mimarlık okuyordu. Uzun zamandır Zehra'nın Türkiye'ye dönmek istediği ve arkadaşlarına "Londra'nın kasvetli havasından bıktım" dediği biliniyordu. Kızı okulu bırakmak isteyince devreye annesi Hülya Avşar girmiş, kızını okula devam etmesi için ikna etmek için bir dizi önlem almıştı. Ancak Kaya Çilingiroğlu, Haber Türk'te katıldığı "Oylum Talu ile Burası Haftasonu" programında Zehra'nın okul konusundaki son kararı açıkladı.

EĞİTİMİNE TÜRKİYE'DE DEVAM EDECEK

Zehra'nın okulu konusuna açıklık getiren Çilingiroğlu, "Zehra okuluna Türkiye'de devam edecek." dedi. Türkiye'de de iç mimarlık okumaya devam edeceğini söyleyen Kaya Çilingiroğlu Zehra'nın dün Türkiye'ye kesin dönüş yaptığını söyledi. Ayrıca annesi Hülya Avşar'a da Zehra'nın üzerindeki emeği için teşekkür etti.

"ZEHRA BİR HÜLYA AVŞAR DEĞİL"

Kaya Çilingiroğlu'na sorulan "Zehra güzel mi?" sorusu üzerine Çilingiroğlu, "Güzel değil, alımlı diyelim. Bir Hülya Avşar değil mesela. Annesiyle bir mekana girseler Hülya daha çok dikkat çeker." dedi.