Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına konuk olan Niran Ünsal çarpıcı açıklamalarda bulundu. Müzik sektörüyle ilgili konuşan Ünsal; 'Bikinili, mayolu hatta iç çamaşırlarıyla klip çekiliyor' şeklinde bir ifade kullandı. Kendisinin bu tarz bir klibi olmadığını söyleyen Ünsal, bu açıklamalardan kısa bir süre sonra programa bağlanan kardeşi Nida Ünsal ile ciddi bir tartışmaya girdi.

"BANA SOYUNMA DEDİ; KENDİSİ JARTİYERLE ÇIKTI"

Nida Ünsal, "Niran Ünsal’ın müzik başarısına hiç kimse tek kelime edemez. O ayrı bir konu. Hande’nin ve benim kendisine kırgın olduğumuz şeyler var. Ekranda söyleyemiyoruz. Bana 'müzik için soyunma' demişti, kendisi 1994 yılında katıldığı programa jartiyerle çıkmıştı. Ben de bunu söyleyince aramız açıldı. Benim gündem yapmaya ihtiyacım yok. Ekranda ben olsam, arkada onun fotoğrafları dönse o da programı arardım.Senin hiç kimseye, kendine bile saygın yok" dedi.

Nida Ünsal'ın telefondaki sözleriyle çılgına dönen Niran Ünsal öfkesine hakim olmakta zorlandı:

 

"MAALESEF AYNI ANNE BABADANIZ"

Şarkıcı; "Kamuoyunun gözü önünde benden özür dileyecek adamın özrüne ihtiyacım yok. Ben de konuşmaya başlarım, yer yerinden oynar. Çok büyük sıkıntı çıkarırım. Telefona kimseyi bağlamayın stüdyodan çeker giderim. Maalesef aynı anne babadanız. Kardeş kavgaları benim içimde çok büyük yaradır. Keşke benim hiç kullanmayı sevmediğim bir kelimedir. O yüzden maalesef... Bu benim özelim. Çünkü Nida ve Hande terbiyesiz, saygısız, hadsiz bir şekilde bana geldiler. Onlara her fırsatta kol kanat geren bir kadın var. Siz kime artistlik yapıyorsunuz! Bana söyleyecek bir şeyi varsa birilerinin 7x24 açık telefonum. Bana ulaşamıyorsan eşimi ara. Eğer birinin benim eşimle bir problemi varsa, kendi problemlidir. İbrahim ile kimsenin problemi olamaz. O adam 7 senedir beni aslanlar gibi taşıyor. 'Sen onu yaptın, bunu yaptın şunu yaptın...' Sen ' sütten çıkma ak kaşık mısın' diye sormazlar mı adama?" şeklinde cevap verdi.

"TİCARİ KAYIP YAŞADIM; BEN DE BAŞIMI AÇTIM"

Ünsal, "Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum" sözleriyle peruk takmanında çare olmadığını belirterek tesettürü çıkardığını açıkladı.