Gök’ün bir süre peşinden koştuğu eski eşine tek el ateş ettiği işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi

 

 Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bulunan bir kafede dün saat 19.00 sıralarında meydana gelen olayda; bir kafede eski eşi Özden Göksel ile karşılaşan Yener Gök, iddiaya göre konuşmak istedi. Göksel’in konuşmayı kabul etmemesi üzerine tartışma başladı. Tartışmanın büyümesiyle Gök, eski eşi Göksel’e belinden çıkarttığı tabancayı doğrulttu.

Tabancayı görünce korkup kaçmaya başlayan Göksel’in peşinden koşan Gök, onlarca kişinin gözü önünde talihsiz kadına tek el ateş etti.


Dehşet anları, işyerinin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı. Olay yerinden kaçan Gök, silah sesi üzerine olay yerine gelen polislerden kaçmaya başladı. Yakalanacağını anlayan Gök, aynı tabancayı göğsüne dayayarak ateşledi ve ağır yaralandı. Yaralılardan Göksel, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Gök ise Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Gök hayatını kaybederken Göksel’in durumunun iyi olduğu ve tedavisinin devam ettiği bildirildi.

DHA