1,5 yıl önce boşanan Ece Erken ve Serkan Uçar arasında sular durulmuyor. Son olarak Ece Erken, oğulları Eymen'in nafakasını ödemediği gerekçesiyşe icra takibi başlatmıştı. 

Babasının evine icra memurlarının gideceğini öğrenen Uçar, aylık bin dolara düşürülen nafakanın sadece iki ayını ödemişti.

Oğlu Eymen'i 5 aydır görmeyen Serkan Uçar, geçtiğimiz günlerde Ece Erken'in avukatı Gülden Erdoğan Göymen'i telefonla arayarak şaşırtan bir teklif yaptı. İddialara göre Uçar, nafaka karşılığında oğlunun soyadını Erken olarak değiştirmesini teklif etti.

"BABALIK HİSSETMEDİĞİM İÇİN NAFAKA ÖDEMEK İSTEMİYORUM"

Avukat Göymen "Serkan Uçar çocuğuna soyadını vermek istemiyor. Babalık hissetmediği için Eymen’in soyadının Erken olmasını istiyor. Halbuki çocuğun nüfus kayıtlarında bir değişiklik olmayacak. Ama soyadı değişikliği konusunda anlaştık. Serkan’ın dava açmasını bekliyoruz" dedi.

OĞLUNU YAKLAŞIK BEŞ AYDIR GÖRMEMİŞ

Ece Erken ile Serkan Uçar, 2015'te bir yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırmıştı. Anlaşma gereği oğulları Eymen’in velayeti annede kalmış, Uçar sadece nafaka ödemekle yükümlü kılınmıştı. Ünlü galerici nafakayı ödemeyince aylık 1000 dolara düşürüldü. Uçar, kendi isteğiyle 5 aydır hiç görmediği oğluna nafakayı yine geciktirdi.

İNKAR ETTİ

Serkan Uçar, Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanarak hakkındaki iddialara cevap verdi. Uçar, "Ece oğlumun soyadını benden asla alamaz. Benim 1 TL nafaka borcum yok. Soyadımı almasını da rüya da görür. Evladımla ilgili televizyonda konuşacak kadar aciz biri değilim. 5 aydır görmediğim oğluma nasıl alışveriş yapmış olabilirim. Ben oğlum için yaşıyorum. Nafakaları ödediğimin dekontlarını da atacağım " dedi.