Günlerdir magazin basınında Ece Erken'in, Gülben Ergen'in boşandığı eşi Erhan Çelik'e karşı platonik aşk beslediği iddiaları yer alıyordu. 

Söylentiler basında geniş yer bulurken Erhan Çelik'in sosyal medyasından, aynı kanalda çalıştığı sunucu Ece Erken'in oğlu Eymen'in programını izlerken çekilen fotoğrafını paylaşması, Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftinin arasına Erken'in girdiği iddialarına sebebiyet vermişti. 

"İNSANIN KENDİNİ AKLAMAK İÇİN HABER YAPTIRMASI AYRI BİR ÇİRKİNLİK"

 

Çıkan haberlerin ardından çılgına dönen Ece Erken, hakkındaki bu haberlerin, Gülben Ergen tarafından yapıldığını öne sürerek, "İnsanın kendi çalıştığı gazeteye kendini aklamak için haber yaptırması ayrı bir çirkinlik. Hayatımda 2 yıldır kimse yok, her anımı Instagramda paylaşan ve gözler önünde yaşayan biri olarak şunu çok açık ve net bir dürüstlükle söylüyorum ki Erhan beyle sadece işle ilgili tüm ekibimle birlikte bir toplantı yapmışızdır. Haberlerde yayınlanan Vtr'ler (bölümler) programımız içerisinde girecekti ve kendisine oğlumu haberi izlerken fotoğrafı yolaldığımda benden kendi Instagram hesabından yayınlamak için izin istemiştir, aramızda oluşan diyalog sadece budur. İnsanlar maalesef yapılan bazı hataları belki de yalan haber ortaya atarak kapatmaya çalışıyor! Günahımı alan kim varsa önce Allah'a sonra da yargıya hesap verecek!" ifadelerini kullanmıştı. 

GÜLBEN ERGEN'DEN DESTEK MESAJI GELDİ

Gülben Ergen ise, Ece Erken'in bu paylaşımına yorum yazarak, sunucuyu desteklediği dile getirdi. Ergen, "Güzel kız takma kafana böyle şeyleri… Oğlunla yaşamın tadına keyfine var. Ben her türlü desteğimle yanındayım" dedi.

 

"GERÇEKLERİ BİLDİĞİN HALDE SUSTUN"

Ergen'in bu yorumunun ardından Ece Erken ise sanatçıya şu yanıtı vererek kırgınlığını belirtti: "Keşke haber çıkar çıkmaz açıklama yapsaydın, çok kırıldım, çok üzüldüm, sabahtan beri gözyaşım dinmedi… En ufak alakamın olmadığını bildiğin halde hiç açıklama yapmadın. Geç oldu ama yine de teşekkür ederim, yalnız başına mücadele eden bir kadın olarak beni en iyi senin anlaman gerekiyordu, teşekkür ederim."