Sizde devlet dairesinde memur olarak çalışmakta ve her ay sonunda aldığını maaş hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız E- Bordro uygulamasından yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu sayfada E- Bordro uygulamasından nasıl yararlanıcağı hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve uygulamadan yararlanmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. E- Bordro uygulaması maaşınız hakkında sizlere bilgi veren ve maaşınızda meydana gelen kesinti ve eklemeler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile birlikte artık sizde maaşınızdan ne kadar gelir vergisi kesintisi alındığını ya da bir sendikaya üye iseniz bu sendikanın ne kadar aidat kestiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız kurumda mesaiye kalmış fazla saat çalışmış olabilirsiniz. Bu durumda da maaşınıza ne kadar ekleme yapıldığını yine E - Bordro uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Lütfen yönlendirildiğiniz sitede kimlik bilgilerinizi paylaşmayınız.

E-BORDRO HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

E- Bordro uygulaması maaşınız hakkında sizlere ayrıntılı bilgi veren ve maaşınız ile ilgilolacaktıremlerin tek başlık altında toplandığı bir uygulamadır. Bu uygulama ile maaşınız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve gider ve gelir kalemlerini tek başlık altında görebilirsiniz. Biz sizlere haberimizin bu bölümünde E - Bordro uygulamasından nasıl yararlanacağı hakkında bilgi vereceğiz Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli sorgulamaları yapmak istiyorsanız haberimizi okuyabilirsiniz. Dediğimiz gibi E - Bordro uygulaması size maaşınız hakkında ayrıntılı bilgi veren ve maaşınızda meydana gelen kesinti ya da eklemeleri gösteren bir uygulamadır. Sizde E - Bordro uygulamasından yararlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları sırası ile izleyiniz.

E - Bordro için ;

İlk olarak ww.ebordro.muhasebat.gov.tr adresine giriş yapmanız ve daha sonra aşağıda yer alana adımları sırası ile yerine getirmeniz gerekmektedir. Bundan sonra ki adımda ise açılacak olan sayfa da TC kimlik numaranızı, memuriyet sicil numaranızı ve emekli sicil numaranızı ilgili alanlara eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ve son adımda ise yapmanız gereken işlem sorgulama yapmak istediğiniz ay ve yılı şeçmek olacaktır.

Yukarıda yer alan adımları sırası ile takip ettikten sonra artık sizde E - Bordro sorgulamasının nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Görüldüğü gibi bu uygulamadan yararlanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken yukarıda yer alan adımları sırası ile yerine getirmek olacaktır. Bu işlemleri de yerine getirdikten sonra artık sizde kolay , güvenilir ve rahat bir şekilde E - Bordro uygulamasından yararlanabilirsiniz.