İbrahim Kutluay, önceki gün çocukları İrem ve Ömer'le Bebek'te görüntülendi. Erken saatlerde çocukları eşliğinde Bebek Lokal'de kahvaltı yapan İbrahim Kutluay, mekan çıkışı aracına yöneldiği sırada görüntülendi.

Çocuklarıyla ve boşanma davası devam ettiği Demet Kutluay'la beraber tatil olur mu?" sorusuna eski basketbolcu, "Çocuklarımla güzel bir tatil yapacağım" diye cevapladı.

11 yıl önce görkemli bir düğünle evlenen Demet Şener ve İbrahim Kutluay  geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı.Uzun zamandır evliliklerinde kriz yaşadıklarına dair haberler çıkan çift, boşanma kararı aldıklarını bildirmişlerdi.

İbrahim Kutluay'la 15 yıldır aşk yaşayan Demet Şener, açıklamaları yapmıştı: "Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı herkes biliyor. Boşanma kararını ben aldım. Evliliğimi bitirmemek için çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz.İhanet haberlerini İbrahim Bey, sürekli yalanladı ve gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter. Ben, kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim, bu kararı aldım...

11 yıldır örnek gösterilen bir evliliğin daha ihanet sebebiyle sonlanması herkesi şaşırtmaya devam ediyor.