Murat Boz ve Eser Yenenler'in Bahar-Nihal Candan kardeşlerle birlikte sabaha karşı  Yenenler'in evinden çıkarken görüntülenmesi magazin basınınında bomba etkisi yaratmıştı. 

Olayın etkisii devam ederken, Cengiz Semercioğlu, bugünkü köşe yazısında Bahar ve Nihal Candan kardeşleri medyada 'Cicişler' olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy'a benzetmişti. 

Ersoy kardeşlerden Semercioğlu'na cevap gecikmedi. Ersoy'lar sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımda gazeteciye adeta ateş püskürdü. İşte o paylaşım:

"HERKES KIZ KARDEŞ OLABİLİR AMA HERKES CİCİŞLER OLAMAZ"

Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında bizimle candan kardeşleri kıyaslamış fakat candan kardeşler bugüne kadar yarışmacı olmaktan başka ne yapmış ki bizimle kıyaslanıyor veya bize benzetiliyor anlamıyoruz! Herkes 2 kızkardeş olabilir ama herkes Esra-Ceyda Ersoy sizin deyiminizle "Cicişler" olamaz. Biz kusursuz fiziklerimiz ve güzelliğimiz dışında bugüne kadar birçok kurumsal dünya markasının reklam yüzü olduk,sinema filmlerimiz, sunuculuğunu yaptığımız tv programlarımız oldu vs.. Ha o 2 kızkardeşi severiz orası ayrı ama henüz bir cicişler değiller, bunun için daha çok fırın ekmek yemeleri lazım. Kıyas yapılmasın please!