İmam nikahı kıydığı evli işadamı Ümit Aslan'dan bir bebek sahibi olan ve sonrasında Aslan'dan olaylı şekilde ayrılan oyuncu Ceren Hindistan, önceki akşam yeni iş adamı sevgilisi Cengiz Çolak ile İstinye- Park'ta görüntülendi. İkili, gazetecileri görünce şaşırdı. Hindistan hızlı adımlarla kaçarken, Çolak "Ne oluyor arkadaşlar, kimden izin aldınız? Çekmeyin!" diyerek tepki gösterdi.

15 DAKİKA BOYUNCA BEKLEDİLER

Alışveriş merkezinin içine kaçan ikili; güvenlik görevlilerinden yardım talep ederek görüntü alınmamasını istedi. 15 dakika boyunca bir mekanın içinde gazetecilerin gitmesini bekleyen çift; güvenlik görevlilerinin uzun uğraşları sonucunda görüntü alınması engellenince, rahat nefes aldı.

"BURADA RAHAT EDEMEYECEK MİYİZ?"

Hızlı adımlarla arabalarına binen ikili, bu kez de alışveriş merkezinin güvenlik müdürünü çağırarak fotoğrafların sildirilmesini istedi. Ancak görevli, onlara; gazetecilerden olumsuz yanıt aldıklarını iletti. Bu duruma sinirlenen Çolak, "Gazetecilere nasıl müdahale edemiyorsunuz? Burada rahat edemeyecek miyiz!" diyerek tepki gösterdi.

GEÇTİĞİMİZ AY BOŞANMIŞTI

Hindistan ile objektiflere takılan iş adamı Cengiz Çolak, geçtiğimiz aylarda oyuncu Pelin Sönmez ile iki senelik evliliğini sessiz sedasız sonlandırmıştı.