Geçtiğimiz yaz başında Avrupa turuna çıkan ünlü çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Viyana tatilleri sırasında Instagram hesaplarında otelde çekildikleri fotoğrafları paylaşınca hayranları oteli basmış ve ikili zor anlar yaşamıştı.

Bayram tatillerini Danimarka'nın başkenti Kopenhag'ta geçirmeyi tercih eden çift, bu kez Türk hayranları tarafından gizlice çekilen fotoğraflarından rahatsızlık duydu. Yanlarına gelen her hayranlarıyla kırmamak adına fotoğraf çekilen Özçivit, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Fahriye Evcen'e yönelik sözlü tacizlere çok sinirlenerek koruma tutma kararı aldı.

BUNDAN SONRA KORUMAYLA GEZECEKLER

Ortadoğu başta olmak üzere dünya çapında milyonlarca hayranları olan Evcen ve Özçivit çifti, yurtiçinde katıldıkları galalara yakın koruma ordusuyle geliyorlardı. Çift bundan sonra özel seyahatlerinde de yakın koruma ile olacak. Özçivit, Kopnhag tatilleri sırasında çekilen gizli fotoğrafları ve sevgilisi Evcen'e yapılan sözcü tacizler üzerine deliye dönerek, yakın koruma arayışlarına başladı.

İKİLİNİN KOPENHAG KARELERİ

Tatilleri boyunca sosyal medya üzerinden çekildikleri kareleri takipçileriyle paylaşan Evcen ve Özçivit, sevenlerinden beğeni yağmuruna tutuluyor. Milyonlarca kişinin kendilerini takip ettiği Instagram hesaplarından ikiliye 100 binlerce beğeni geldi.