Birbirinden farklı fakat biri olmadan diğerinin olmadığı 3'ü 1 arada düşünülen bu üç tutkunun festivali dünyada ilk kez yapılıyor.

Kitap kokusunun kahve kokusuna, kahve kokusunun çikolata kokusunu çağrıştırdığı bu üç lezzet büyüleyici bir atmosferde katılımcılar kahvelerini yudumlarken çikolatalar ile eşsiz bir lezzete sahip olurken bir yandan da kitaplarını ediniyorlar. Türkiye'nin seçkin yayınevlerinden edinilen kitapların yazarlarıyla sohbet edip workshop, sunum ve ikramlardan ücretsiz yararlanılabilecek.

Kitaplar, kahve makineleri, kahve fincanları, çikolatalar, çikolata yapımı için gerekli malzemeler yılbaşı öncesinde on gün süresince ziyaretçilere sunulacak.

İçinde sergilerin, söyleşilerin, konserlerin, çocuklara yönelik etkinliklerin, masal anlatımlarının ve bir müzayedenin yer alacağı festival sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 arasında ziyarete açık olacak.

HARBİYE ASKERİ VE KÜLTÜR MÜZESİ'NE NASIL GİDİLİR?

Şişli'de yer alan Harbiye Askeri Müzesine nasıl ulaşacağınızı bilemiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak hangi lokasyondan gidecekseniz en hızlı güzergahı öğrenebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken linke tıkladıktan sonra "A" bölümüne size en yakın otobüs durağı ya da sokak/cadde ismini yazmak, hemen yan tarafında bulunan B bölümüne ise "Harbiye Askeri Müzesi" yazmak ve arama butonuna basmak olacak.