İkinci sezon açlışını iddialı yapan Aşk Yeniden 26. bölümüyle ekran macerasını sürdürmeye devam etti. Kadrosundaki iddialı isimleri ve renkli senaryosuyla izleyicilerini her hafta ekrana kilitlemeyi başaran dizinin son bölümünde Ertan'ın geri dönüşü Zeynep'in zor günler yaşamasına neden oldu. Kovulan Spor Hocası Can'ı dönmeye ikna etmek için spor salonuna giden Mukkades farkında olmadan gerçeklere yaklaştı.

AŞK YENİDEN 27. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yolları ilginç bir şekilde kesişen Fatih ve Zeynep'in aşk hikayesini ekrana taşıyan, ikilinin her hafta ayrı bir macerasını ekrana taşıyan Aşk Yeniden yeni bölümünde; Fatih artık yalan dolan olmadan yeni bir işe başlar. Zeynep de aralarında sır kalmadığı için son derece mutludur. Zeynep her şeyin yoluna girdiğini düşünmektedir ancak mahalleye taşınan Ertan, Zeynep'in huzurunu kaçırır.

Fatih'ten gizli Ertan ile konuşup onu kendisinden uzak durması için ikna etmeye çalışan Zeynep bu konuda başarısız olur. Zeynep bir yandan Ertan meselesi ile uğraşırken bir yandan da Fatih ile birlikte hazine haritasının sırrını çözmek için çabalamaktadır. Öte yandan Meryem ve gençler de birbirlerinden habersiz olarak Ertan'ı Zeynep ve Fatih'ten uzak tutmanın yollarını aramaktadırlar.

Fatih, Ertan'ın burunlarının dibine kadar girdiğinden habersizdir. Tüm bunlar yaşanırken Mukaddes de kovulan Spor Hocası Can'ı dönmeye ikna etmek için spor salonuna gider ancak salon çalışanlarından Can adında bir çalışanları olmadığını öğrenir. Mukaddes bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır ve bu durumun üzerine gitmeye karar verir. Bu sırada Zeynep de alışveriş için evden çıkmıştır ve kendisini takip eden gölgeden habersizdir.