Sinpaş Yapı imzası taşıyan Liva Turkuaz'da hemen teslim fırsatıyla mutlu ve huzurlu bir yaşam yeni daire sakinlerini bekliyor. İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli'de hayata geçen projede Panorama Evleri, Alya Evleri, Flora Evleri, Lilyum Evleri, Gardenya Evleri, Kamelya Evleri ve Şelale Evleri yer alıyor.

Proje içerisinde 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar farklı tercihlere hitap eden daire seçenekleri bulunuyor.

Liva Turkuaz'da yaşam...

17.600 m peyzaj alanı, sosyal olanakları ve 4.714 m büyüklüğündeki doğal göletin sunduğu doğal güzellikleri ile Liva Turkuaz, sosyal bir hayat için istediğiniz her şeyi fazlasıyla karşılıyor. Proje doğal Göletleri, farklı konseptlerde adaları, çiçek bahçesi, aktivite alanı, gösteri amfisi, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları, kış bahçeleri, göl kenarında yürüyüş ve koşu parkuru ile fark yaratıyor. Ayrıca proje içerisinde, açık / kapalı yüzme havuzu, sauna, restoran/cafe, oyun parkı,hamam ve sosyal tesisler alıyor.

Sinpaş Liva Turkuaz güncel fiyatlar ve ödeme planı

2+1, 113 metrekare daire fiyatları 426.560 TL'den

3+1, 133 metrekare daireler ise 496.480 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim imkanı bulunuyor. Ayrıca firmanın kendi bünyesinde yürütmekte olduğu kampanya kapsamında 48 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.

Liva Turkuaz lokasyon

Sinpaş Liva Turkuaz projesi Viaport AVM'ye 7 kilometre, Meydan AVM'ye 12 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 19 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 kilometre mesafede konumlanıyor.