Halkalı'da toplam 1.412 daire ve 20 ticari üniteden meydana gelen Metropark projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Hemen teslim son 100 daire için peşinatı yüzde 1'e indiren Teknik Yapı, faiz oranını da yüzde 0'a çekti. Peşin alımlarda ise indirim oranını yüzde 15 olarak açıkladı.

Metropark ödeme planı

Anlaşmalı bankalar vasıtasıyla kullanılacak konut kredileri için marka desteği verildiğini belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, şunları söyledi:

“Her zaman olduğu gibi verdiğimiz sözü yerine getirdik ve Metropark projemizde daire teslimlerine başladık. Şubat 2016'da yaşamın başlayacağı Metropark'ta faiz indiriminin yanı sıra peşinat tutarını da minimum seviyeye çekerek son 100 daireyi alacak şanslı müşterilerimize yeni yıl hediyesi sunduk. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunmak için de, son 100 daireyi alacak müşterilere temel fırsatların yanısıra farklı peşinat seçenekleri ve sıfır faiz gibi beş ayrı ödeme seçeneği sunuluyor.”

Metropark nerede konumlanıyor?

Tem Otoyolu olmak üzere Mahmutbey Gişeler, Atatürk Havaalanı, Basın Ekspres Yolu, Ataköy - İkitelli Metro hattı gibi ana arterlerin yanı sıra alışveriş merkezleri, okul ve hastanelere olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Metropark'ın 2016 yılının Şubat ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.