İstanbul'un en önemli ve merkezi semtlerinden Gaziosmanpaşa'daki değişimin öncüsü Essenora insan hayatına değer katarak, yaşam standartlarını yükselterek ve Gaziosmanpaşa'nın çehresini değiştirerek yeni daire sakinlerine modern yaşam alanları sunuyor. Toplam 20 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje 758 daire ve 12 ticari üniteden oluşuyor. 160 milyon TL yatırım ile gerçekleştirilen Türkiye'deki en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekiyor.

En iyi ve en kaliteli marka ürünler

Essenora'da ister 1 oda 1 salon'dan 5 oda 1 salon'a kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Essenora'da yaşayanlar konforun ve prestijin tadını çıkartıyor. Her koşulda yaşam standartlarını yükseltme garantisi verilen projede inşaat sektörünün en iyi ve en kaliteli markalarının ürünleri kullanılıyor. Otis, ECA, Kale Seramik, Rehau, Filliboya, Vilo, Viesman bunlardan sadece birkaçı…

Essenora sosyal alanlar

Essenora'da; fitness salonu, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve buhar odaları, mini spor salonları, çocuk oyun alanları, gibi sosyal donatılar yer alıyor. Proje, pastaneleri, mağazaları, Paris esintili kafeleri, süper market ve eczaneleri ile eksiksiz bir yaşamın kapılarını aralıyor.


Essenora ayrıca çocuklara özel oyun parkları, sitenin özel kreşi, basketbol ve mini futbol sahaları ile unutulmaz bir çocukluk yaşatmayı vadediyor.

Essenora güncel fiyatlar ve ödeme planı

Essenora'da fiyatlar 420 bin TL ve 1 milyon 925 bin TL aralığında değişim gösteriyor.

Projeye yönelik yürütülen kampanya kapsamında peşinatsız, kredisiz, faizsiz, kefilsiz olanaklar sunuyor. Essenora'da 60 ay yüzde 0 faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor.

Essenora nerede?

Gaziosmanpaşa Küçükköy'de yer alan proje Taksim, Atatürk Havalimanı ve Ortaköy'e 15, Boğaz Köprüsüne 10, Haliç'e 5 dakikalık mesafesiyle şehrin tam da merkezinde bir yaşam sunuyor.