Anadolu Yakası'nın yükselen bölgesi Çekmeköy - Taşdelen'de Çizmeci Gruba bağlı Çizmeci İnşaat tarafından hayata geçen proje 5.850 metrekare alan üzerinde bulunuyor. 1.400 metrekare bina kullanım alanında yüzde 75 yeşil alan korunarak 4 blokta toplam 156 daire olarak tasarlanan Çizmeci Metropark malzeme seçiminden renk uyumuna kadar tepeden tırnağa özenle hazırlanmış modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Projede yer alan 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

3 blokta 9, 4.blokta 8 kattan oluşan projenin her katında 4 daire yer alıyor. 'insan-konfor-estetik' odaklı yaklaşımı ile Çizmeci Metropark, kusursuzu arayan yeni daire sakinlerini bekliyor.

Eğitim, ticaret, alışveriş ve teknoloji merkezlerinin ortasında bulunan Çizmeci Metropark; radyel temel üzerine inşa edilmiş depreme dayanıklı, peyzaj mimarisi ve özel iç-dış mimarisi ile her geçen gün değer kazanan ve yüksek yatırım değeri olan gözde bir bölgede yükseliyor. Taşdelen Metro İstasyonu'na 50 metre uzaklıkta konumlanan proje, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yer alıyor.

Çizmeci Metropark güncel fiyatlar ve ödeme planı

Projede yer alan 1 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 82-103 metrekare aralığında değişirken, 2 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 110 metrekare ve 3 oda 1 salon dairelerin büyüklüklesi ise 125 metrekareden oluşuyor.

1+1'lerin 315 bin TL'den başlayarak satışa sunulduğu projede fiyatlar 315 bin TL ve 565 bin TL aralığında değişim gösteriyor. Firmanın anlaşmalı bankası Albaraka Türk'ün sunmuş olduğu uygun faiz oranları ile 120 aya kadar vadelendirme seçeneğinden yararlanılabiliyor.